Aizdevums.lv finanšu padomi

03.10.2019
Dārgakmens ir minerāls, iezis vai pārakmeņots materiāls, kurš pēc apstrādes — griešanas, slīpēšanas un/vai pulēšanas var tikt izmantots kā greznumlieta, tai skaitā — kā juvelierizstrādājums.Dārgakmeņus pēta īpaša lietišķā zinātne – gemoloģija. Katram dārgakmens veidam ir sava tehniskā specifikācija, kuru pārbaudot, var noteikt dārgakmens identitāti, pat ieguves vietu.Galveno dārgakmens vērtību veido tā skaistums, formas un kristāla masas perfekcija — līdz ar to pats svarīgākais dārgakmens vērtības kritērijs ir tā ārējais izskats.

30.09.2019
Lai labi un vērtīgi pavadītu laiku kopā ar bērniem nevajag milzu līdzekļus.
Ieklausies sevī, izvērtē, apdomāt turpmākos uzdevumus, taču vislaimīgākie jūtamies, kad spējam sagādāt prieku
citiem. Spēles ir labākais un dabiskākais mācīšanās veids.
Tas ir laiks vissvarīgākajam!

22.08.2019
Tradīcija apmainīties ar gredzeniem ir parādījusies samērā nesen, tai ir tikai daži gadsimti. Bet tas netraucēja mūsu senčiem iezīmēt virkni ticību, kas ir pārtapuši par diezgan aktuāliem, izvēloties kāzu aksesuārus mūsdienās.
12.08.2019
Rūpēm par vēnu veselību nav konkrētas sezonas, tomēr vasarā vēnu problēmas nereti kļūst jūtamākas un arī redzamākas - smaguma sajūta un pietūkums kājās, redzami izteikti, paplašināti asinsvadi. Šīs var būt hroniskas vēnu mazspējas pazīmes, kas rada ne tikai vizuālas, bet arī medicīniskas problēmas
08.08.2019
Lai labi un vērtīgi pavadītu laiku, nevajag daudz. Kopā ar lieldraugu Aizdevums.lv jau otro gadu PRĀTA SPĒLES aicina ikvienu piedalīties izklaidējoša erudīcijas turnīrā PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS. Tā ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku, iesaistoties diskusijās kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni.

02.08.2019
Vasaras laiks ir sezona, kad lielākā daļa skaistā dzimuma pārstāves dod priekšroku skaistām un izaicinošām drēbēm, mudinot sievietes iegādāties visneparastāko formu un krāsu aksesuārus.