Aizdevums.lv finanšu padomi

16.09.2019
Refinansēšanu jeb vairāku kredītu apvienošana vienā arvien biežāk izvēlās cilvēki, lai atvieglotu savu saspringto ikdienas dzīvi un uzlabotu finansiālo stāvokli. Iemesli var būt dažādi, bet lielākoties to izvēlās situācijās, kad kredītņēmēji sakaras ar grūtībām nomaksāt vairākus mazus kredītus un vēlas tos apvienot, lai spētu ar vienu maksājumu norēķināties par visiem aizdevumiem. Iespējams, jums ir gadījies paņemt aizdevumu un pēc tam ieraudzīt krietni vien izdevīgāku piedāvājumu? Arī šādā situācijā kredītu apvienošana būs pareizā izvēle, jo ļaus pāriet pie aizdevēja, kas piedāvā izdevīgākus kreditēšanas nosacījumus. Kā atrast īsto refinansēšanas piedāvājumu, lai no tā iegūtu pēc iespējas vairāk? Piedāvājam jums vienkāršu un saprotamu piecu soļu ceļvedi refinansēšanā, kas ļaus atrast visatbilstošāko piedāvājumu.

03.09.2019
Refinansēšana jeb kredītu apvienošana ir pakalpojums, kuru kredītņēmēji Latvijā visbiežāk izvēlas gadījumos, kad vairāku mazāku kredītu atmaksa ir kļuvusi apgrūtinoša, un ir nepieciešams risinājums kredītsaistību izpildei. Taču refinansēšana var tikt izmantota arī pirms kredītņēmējs ir saskāries ar grūtībām atmaksāt aizņēmumu, lai apvienotu kredītmaksājumus vienā ērtākā un izdevīgākā maksājumā. Šajā rakstā apskatīsim refinansēšanas sniegtās priekšrocības, plānojot savas finanses ilgtermiņā, kuras palīdzēs ne tikai atvieglot ikdienu, bet arī izvairīties no grūtībām atmaksāt kredītu nākotnē.

20.08.2019
Refinansēšana jeb pārkreditācija ir termins, ar ko tiek saprasta vairāku kredītu apvienošana vienā. Lai spētu refinansēšanu izmantot sev izdevīgā veidā, būtiski saprast, kā tā strādā un kad to ir izdevīgi izmantot, kā arī to, kādos gadījumos pārkreditāciju nepavisam nevajadzētu izmantot. Tāpēc šajā rakstā sniegsim atbildes uz visiem iepriekš minētajiem jautājumiem, kā arī sniegsim padomus, kas palīdzēs apvienot kredītus gudrā un izdevīgā veidā.